Przegląd Licencyjny Klubu Jamnika

Podczas ostatniej wystawy klubowej zorganizowano Przegląd Licencyjny Klubu Jamnika (więcej informacji o przeglądzie można znaleźć w sekcji Komunikaty).

Sędziną oceniającą była pani Aleksandra Sękowska-Miros. Wszystkie psy otrzymały oceny doskonała/doskonały i otrzymają wpis do rodowodu "klubowy przegląd licencyjny zaliczony pozytywnie".

Przegląd zaliczyły:

Jamniki długowłose królicze

1. NOBEL Elpida Kiani - PKR IV-22878DK, wł. Jadwiga Frach
2. Evasion VANESSA - PKR IV-24141Dk, wł. Lucyna Pasierbek

Jamniki długowłose miniaturowe

1. Pepsi-Cola Z Nakłą Rodem - PKR IV-24017DM, wł. Jolanta Krzeska
2. Adam Happy Krion - PKR IV-23701, wł. Elżbieta Nowakowska
3. Driada Dagnasta - PKR IV-24140Dm, wł. Dagmara Astachow
4. JDM Evasion Mirabel - PKR.IV-25272Dm, wł. Lucyna Pasierbek
5. JDM Aster z Pływackiej - PKR.IV-25411Dm, wł. Jolanta Krzeska
6. JDM Ferdydurke Dagnasta - PKR.IV-24806Dm, wł. Dagmara Astachow

Jamniki długowłose standardowe

1. Adżanta z Kasztanowej Chatki - PKR IV-23691DS, wł. Dorota Masiewicz
2. JDS Flavio z Kasztanowej Chatki - PKR.IV-24443DS, wł.Dorota Masiewicz

Jamniki krótkowłose standardowe

1. Maroko Culmensis - PKR IV-23880, wł. Małgorzata Solarewicz
2. Ciapek z Tasiemkowej Mafii - PKR IV-23010, wł. Anna, Roman Sobkowicz
3. Garda Carda Klan Ady Łowczyni - PKR IV-..., wł. Danuta Wołkowska
4. Gandar Klan Ady Łowczyni - PKR IV-24170, wł. Danuta Wołkowska

Jamniki szorstkowłose królicze

1. Mała Mi Brzdąc - PKR-21735 wł. Katarzyna & Agnieszka Klusak
2. Espada III Ogród KAroliny - PKR IV-23430SK wł. Katarzyna & Agnieszka Klusak

Jamniki szorstkowłose miniaturowe

1. Martin Brzdąc - PKR IV-22641SM, wł. Wojciech Janik
2. Elfie z MAnetinske Ulice - PKR IV-23999SM, wł. Dorota Czaplicka
3. Pola Raksa Brzdąc - PKR IV-24039SM, wł. K&A Klusak
4. Julissa Lisant Koh-I-Noor Kon-Tiki - PKR IV-23791SM, wł. K&A Klusak

Jamniki szorstkowłose standardowe

1. Ex Sentia Brazos Ski Almond Joy - PKR IV-24171SS, - wł. Magdalena Kubicka
2. Fiorello Della val Vezzena - PKR IV-23799, wł. Elżbieta Nowakowska
3. Saco Stary Trop PKR - IV 23825SS, wł. Mariusz Jakubowski
4. Sycylia Herbu Kopidołek - PKR IV-24156, wł. Aleksandra Buczyńska
5. Nando v.d. Sternhelle - PKR IV-21608SS, wł. Wojciech Janik