VII Krajowa Wystawa Jamników - Grębowo 29.08.2004 (katalog powystawowy)

JAMNIK DŁUGOWŁOSY STANDARDOWY
Psy
Kl.Mł
1.OLIVER Redi -dosk,I/1,Zw Mł
Kl.O
2.BEN vom Dorotheental - dosk,I/1,CWC,NPwR,BOB
Kl.Ch
3.ARYSTOTELES z Samotraki - dosk,I/1,CWC

Suki
Kl.Mł
4.OFRA Redi - nb
Kl.P
5.MACIEJKA z Końskiego Raju FCI - dosk,I/1,CWC,NSwR

JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY
Psy
Kl.O
6.FOCUS z Azaliowego Wzgórza- dosk,I/1,CWC
Kl.U
7.LAURIN von Damsmuhle - dosk,I/1,CWC,NPwR
Kl.Ch
8.KAPRYS Królicza Łączka - dosk,I/1,CWC

Suki
Kl.Mł
9.ETOLA Figoland - dosk,II/2
10.SELMA vom Nordender Rosengrund - dosk,I/2,Zw Mł
Kl.O
11.FANTAGIRO Brzdąc - dosk,I/1,CWC,NSwR,BOB
Kl.W
12.NOSFERATU Dzieci Lasu - dosk,I/1,BIS Weteranów III

JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY
Psy
Kl.Mł
13.NEFRIT z Nedosinskeho haje - dosk,I/1,Zw Mł
14.RUDOLF vom Nordender Rosengrund - nb
Kl.P
15.FAIR PLAY Mała Amantka - dosk, I/1,CWC<NPwR,BOB
Kl.O
16.KABIR z Teklinowa - nb
Kl.U
17.IWAN vom Nordender Rosengrund - dosk,I/1,CWC
Kl.W
18.CALIMERO Elsanta - dosk,I/1,BIS Weteranów I
19.SILVER TIGER Długie Cudo

Suki
Kl.Sz
20.ZINKA z Końskiego Raju FCI- w.o.,I/1
Kl.Mł
21.BRITTA von Weinreich - nb
Kl.P
22.RÓŻYCZKA z Końskiego Raju FCI - dosk,I/1,CWC
Kl.O
23.FORTA z Azaliowego Wzgórza - dosk,II/2
24.Maiwald’s IVANA - dosk,I/2,CWC,NSwR
Kl.U
25.KATI vom Nordender Rosengrund - dosk,I/1,CWC

JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY
Psy
Kl.Mł
26.CIAPEK Tasiemkowa Mafia- dosk,I/1, Zw Mł
27.URAN z Parysewa - nb
Kl.O
28.MONSIEUR Basta - dosk,I/1,CWC
Kl.U
29.GLENNY Cheiron Bohemia- dosk,I/2,CWC
30.HOLIDAY Gwiezdny Pył - dosk,II/2
Kl.Ch
31.GOLEM z Hory Lejskova - dosk,I/1,CWC,NPwR

Suki
Kl.Mł
32.FANTAZJA Basta - dosk,I/1,Zw Mł,BOB,BIS Mł I,BIS II
Kl.P
33.BŁYSKOTKA Basta - dosk,I/1,CWC
Kl.O
34.BACCARA Impetus Praedator - dosk,I/1,CWC
Kl.U
35.MARA z Poschingeru - dosk,II/2
36.PUMA CZUK Hodowla Myślinów - dosk,I/2,CWC
Kl.Ch
37.MADAME TOFFI Basta - dosk,I/1,CWC,NSwR
Kl.W
38.KARMELA z Megary - nb

JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY
Psy
Kl.U
39.Sasquehanna GOLFISTA - dosk,I/1,CWC,BIS Użytkowy I,BIS I

Suki
Kl.P
40.BRITA-CZUK Hodowla Myślinów - bdb,I/1

JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY
Psy
Kl.Mł
41.MAKO z Rydlewa - dosk,I/1,Zw Mł
Kl.P
42.LUX Anons - dosk,I/1,CWC
Kl.O
43.AXEL z Kępy Kruka - dosk,I/1,CWC
Kl.U
44.KAREL vom Linteler-Forst FCI - dosk,I/1,CWC
Kl.Ch
45.TYBET Złamany Szeląg - dosk,II/2
46.WILLIAM vom Jurahang - dosk,I/2,CWC,NPwR
Kl.W
47.ALTER EGO Sfora Zadory - nb

Suki
Kl.Mł
48.BRAZOS SKI SNICKER BAR - dosk,I/1,Zw Mł,,BOB,BIS Mł II,BIS III
Kl.O
49.REBEKA Złamany Szeląg - dosk,I/1,CWC,NSwR
Kl.U
50.GRETA vom Amselteich - dosk,II/3
50a.IRA vom Amselteich - dosk.III/3
51.RYTA z Kochanecke Cernavy - dosk,I/3,CWC
Kl.Ch
52.OMFALE Anix - dosk,I/1,CWC

JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY
Psy
Kl.U
53.TUFRAM-KATRIEN v.d. Zwikshoek - dosk,I/1,CWC
Kl.Ch
54.LORD TYTUS Brzdąc - dosk,I/1,CWC,NPwR,BOB

Suki
Kl.U
55.DAIQUIRE DOUGIE Kalokagathia Fai - dosk,I/1,CWC,BIS Użytkowości II
Kl.Ch
56.SIWUCHA Breneka - dosk,I/1,CWC,NSwR

JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY
Psy
Kl.Mł
57.BVLGARI Złotopolskie Brzdące - dosk,II/2
58.FIDDO FOR FUN Kalokagathia Fai - dosk,I/2,Zw Mł,BOB
Kl.P
59.SAMPO Brzdąc - dosk,I/1,CWC,NPwR

Suki
Kl.O
60.AMA z Leśnego Kręgu - dosk,I/1,CWC,NSwR
61.MICHELLE Brzdąc - nb
Kl.U
62.OB-LA-DI OB-LA-DA Brzdąc - dosk,I/1,CWC
Kl.Ch
63.OH MY DARLING Catonium - dosk,I/1,CWC
Kl.W
64.EMMA Breneka - dosk,BIS Weteranów II