XIII Międzynarodowa Wystawa w Katowicach 29.03.2008

Szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się wynikami oceny z katowickiej Wystawy Psów Rasowych CACIB - Katowice 28-29-30 Marzec 2008.

Zwycięzcy Grupy IV FCI (BOG)
1. Filon Julila - krótkowłosy króliczy
2. Toklarama's Amande -długowłosy miniaturowy
3. Ex Sentia Brazos Ski Candy Kisses - szorstkowłosy standard

Do finałów BIS junior weszły jamniki: Fendi Słodki Urwis, Hip Hip Hurra Brzdąc oraz Magnifique z Koszęcińskiej Dąbrowy. Niestety żaden nie zajął lokatowego miejsca.

Ponadto, BIS Puppy wygrała krótkowłosa miniatura: Ex Sentia Show Me Please.

Ring jamników szorstkowłosych.
Sędzia: Hans v.d.Berg (Holania)

Jamnik Szorstkowłosy Króliczy
Psy:
kl. szczeniąt - Fox z Przystani Wodniackiej W.O.
kl. młodzieży - Hip Hip Hurra Brzdąc - Zw. Mł., BOB
kl. użytkowa - Yee-Yee vom Rainerschlossl - nieobecny
kl. championów - Filon ze Szkolnej Górki - bdb
Suki:
kl. szczeniąt - Greta z Przystani Wodniackiej - W.O.
Brenda Tapsaga - O.

Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy
Psy:
kl. szczeniąt - Zadar Lisia Rodzina - O.
kl. młodzieży - Enzo z Przystani Wodniackiej - Zw. Mł.
Jazon z Psiego Dworu - bdb
Everest Kerberos-nieobecny
kl. pośrednia - Lennon Brzdąc - bdb
kl. użytkowa - Chester Kerberos - nieobecny
Suki:
kl. młodzieży - Biedronka Brzdąc - Zw. Mł, BOB
Berknov's Yucca - dosk.2
Zuzanna z Psiego Dworu - bdb.3
kl. otwarta - Sisie Igi Małe Wielkie Serca - CWC,CACIB
Zołza z Przystani Wodniackiej - bdb.2
kl. użytkowa - Pola Raksa Brzdąc - bdb
kl. championów - Dakota Kerberos - nieobecna

Jamnik Szorstkowłosy Standardowy
Psy:
kl. szczeniąt - Fernaeshoj's Szmir - W.O.
Romanchi Arkansas - O.
kl. młodzieży - Psikus Bukowieński Bór - Zw. Mł.
Mój z Koszęcińskiej Dąbrowy-bdb.2
kl. pośrednia - Ex Sentia Brazos Ski Almond Joy-CWC
York Koralka - dosk.2
ISO z Koszęńcińskiej Dąbrowy - bdb.3
Iwo z Koszęńcińskiej Dąbrowy - bdb.4
kl. otwarta - Farnaeshoj's De cota-CWC
Balu von der Zirbenleiten - nieobecny
kl. użytkowa - Farneashoj's Ciacho - CWC, CACIB
kl. championów - Farnaeshoj's Konrad- CWC, Res. CACIB
Suki:
kl. szczeniąt - Fernaeshoj's Ikita - W.O.
kl. młodzieży - Magnifique z Koszęcińskiej Dąbrowy - Zw.Mł.
Ja Majka Złamany Szeląg - dosk.2
Unia Stary Trop - dosk.3
Moja z Koszęcińskiej Dąbrowy - bdb.4
Ex Sentia Wait No More - bdb.

Reszty wyników niestety nie mam. CACIB i BOB otrzymała szorstkowłosa standardowa suka: Ex Sentia Brazos Ski Candy Kisses.

Ring jamników długowłosych i szorstkowłosych.
Sędzia: Sieghart Muthsam (Niemcy)

Jamnik Długowłosy Króliczy
Psy:
kl. pośrednia - Toklarama's Bijou - CWC
kl. użytkowa - Bonjour od Cerne Sabiny - CWC, CACIB
kl. championów - Nobel Elpida Kiani - CWC, Res.CACIB
Suki:
kl. młodzieży - Evasion Vanessa - Zw.Mł.
Wuzetka Lisia Rodzina - dosk. 2
kl. pośrednia - Gartnerlunden's Aida - CWC, CACIB, BOB
kl. otwarta - Aileen Happy Krion - CWC, Res.CACIB

Jamnik Długowłosy Miniaturowy
Psy:
kl. młodzieży - Den Pal's Canzon - Zw.Mł
Once Again Długie Cudo - dosk.2
Evasion Pavarotti - bdb.3
Gartenlunden's Viktor - bdb.4
kl. otwarta - Adam Happy Krion - CWC, Res.CACIB
kl. użytkowa - Primo Długie Cudo - CWC, CACIB
Suki:
kl. młodzieży - Anda z Żywieckiej Kotliny - bdb.1
Dolce Vita Ani Mru Mru - bdb.2
Nike Łużyckie Runo - bdb.3
kl. pośrednia - Toklarama's Amande - CWC, CACIB, BOB, vice BOG
kl. otwarta - Mona z Żywieckiej Kotliny - CWC
Jaśmin Dagnasta - dosk.2
Buga z Żywieckiej Kotliny - bdb.
Driada Dagnasta - bdb.
Historia z Końskiego Raju - nie do oceny
Zitta Perła Jezior - dyskw.
kl. użytkowa - Qubanka Długie Cudo - CWC, Res.CACIB

Jamnik Długowłosy Standard
Psy:
kl. szczeniąt - Ares Dagi Dog - W.O.1
Gimly z Heneberk - obiec.
kl. młodzieży - Fendi Słodki Urwis - Zw.Mł.
Oskar - dosk.2
kl. otwarta - Benson Słodki Urwis - CWC, Res.CACIB
Dustin Słodki Urwis - dosk.2
kl. championów - Santorini ¦wiatołdycz - CWC, CACIB, BOB
Suki:
kl. młodzieży - Fabiola Słodki Urwis - Zw. Mł.
kl. championów - Adżanta z Kasztanowej Chatki - CWC, CACIB

Opracowała: Agnieszka Klusak