Klubowa Wystawa Jamników - Toruń 12.09.2004 (katalog powystawowy)


Sędzia : Barbara Larska

Jamnik długowłosy króliczy
Psy
klasa młodzieży
     1.NOBEL Elpida Kiani - dosk,I/1,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
     2.DROPS Figoland - dosk,I/1,CWC
klasa użytkowa
     3.TONIC-LI z Debry - dosk,I/1,CWC
klasa championów
     4.DASTI z Ostrozskych jezer - dosk,I/2,CWC,Zw. Klubu,NPwR,BOB
     5.VICO Krestos - dosk,II/2
Suki
klasa młodzieży
     6.ETOLA Figoland - dosk,I/3,Mł Zw Klubu
     7.FLOSSI FANTASTIC Brzdąc - dosk,II/3
     8.Daks-Veg-As PRETTY WOMAN - bdb,III/3
klasa pośrednia
     9.ERISA Babi Dom - dosk,II/2
   10.WILLI WANILLY Piccolo Gitano - dosk,I/2,CWC,Zw Klubu,NSwR
klasa otwarta
   11.AWANGARDA z Koszyka - dosk,II/2
   12.DESDEMONA Brzdąc - dosk,I/2,CWC
klasa użytkowa
   13.SILVA-LI z Debry - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   14.ZACHCIANKA z Końskiego Raju FCI - dosk,I/1,CWC
klasa weteranów
   15.CYBINKA z Teklinowa - dosk,II/2
   16.NOSFERATU Dzieci Lasu - dosk,I/2

Jamnik długowłosy miniaturowy
Psy
klasa młodzieży
   17.GUINNES Corigentia - dosk,I/1,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   18.DRAGON ze Sfory Centkowanej - dosk,IV/4
   19.EDI Babi Dom - dosk,I/4,CWC
   20.FAIR PLAY Mała Amantka - dosk,III/3
   21.FOR YOU Mała Amantka - dosk,II/4
   22.FRED FLINSTON Brzdąc - nb
klasa otwarta
   23.BANDERAS Dłuższy Świat - dosk,IV/4
   24.ED Corigentia - dosk,II/4
   25.FLAVBERT Kartus - dosk,I/4,CWC
   26.Ladby Longen’s HANNIBALD - dosk,III/4
klasa użytkowa
   27.SUPER MAN Brzdąc - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   28.EXTRAORDINARY MAN Corigentia - dosk,II/3
   29.IZMIR z Teklinowa - dosk,III/3
   30.YABADABADOO Kalokagathia Fai - dosk,I/3,CWC,Zw Klubu,NPwR,BOB
klasa weteranów
   31.CALIMERO Elsanta - dosk,I/1
Suki
klasa młodzieży
   32.Jonstrupdal BERTA - dosk,I/1,Mł Zw Klubu
   33.QUOMTESS vom Rainerschlossl - nb
klasa pośrednia
   34.GRZANKA Corigentia - dosk,III/3
   35.Jonstrupdal NETTIE - dosk,I/3,CWC
   36.RÓŻYCZKA z Końskiego Raju FCI - dosk,II/3
klasa otwarta
   37.JAGNA z Teklinowa - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   38.SEXBOMBA Mała Amantka - dosk,I/2,CWC,Zw Klubu,NSwR
   39.ZIBELLE z Końskiego Raju FCI - dosk,II/2

Jamnik długowłosy standardowy
Psy
klasa młodzieży
   40.AJAX Słodki Urwis - dosk,I/2,Mł Zw Klubu
   41.ARNI Słodki Urwis - dosk,II/2
klasa pośrednia
   42. CARELLI Światołdycz - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   43.BEN vom Dorotheental - dosk,I/2,CWC,Zw Klubu,NPwR,BOB
   44.LUCIANO v. Wenzelhof FCI - dosk,II/2
Suki
klasa młodzieży
   45.ARIELKA Słodki Urwis - dosk,I/1,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   46.DYMKA z Samotraki - dosk,I/1,CWC
klasa otwarta
   47.ASTRA Ad Amo - dosk,I/2,CWC
   48.BRITA Czarna Łapka - dosk,II/2
   49.RIGPA z Turanskej obory - nb
klasa championów
   50.LUCJA z Kasztanowej Chatki - dosk,I/1,CWC,Zw Klubu,NSwR
klasa weteranów
   51.ZIUTA z Samotraki - dosk,I/1

Jamnik krótkowłosy króliczy
Psy
klasa championów
   52.AMOR Znak Wegi - dosk,CWC,Zw Klubu,NPwR
Suki
klasa baby
   53.Al. DOMINO CZUK Hodowla Myślinów - w.o.
klasa młodzieży
   54.CORSA Zielone Mchy - dosk,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   55.MOLI ze Storczykowej Łąki - dosk,I/1,CWC,Zw Klubu.NSwR,BOB
klasa otwarta
   56.ABDA Znak Wegi - dosk,I/1,CWC
klasa użytkowa
   57.Lisego Nosa UJUTNAJYA ROSKOSH - dosk,I/1,CWC

Jamnik krótkowłosy miniaturowy
Psy
klasa młodzieży
   58.Lisego Nosa HORUNZHIY - dosk,I/1,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   59.CAY Zielone Mchy - dosk,I/1,CWC
klasa otwarta
   60.Lisego Nosa YUNKER TOLSTOY - dosk,I/1,CWC
klasa użytkowa
   61.Lisego Nosa BALOVEN SUDBY - dosk,II/3
   62.Sasquehanna GOLFISTA - dosk,I/3,CWC,Zw Klubu,NPwR,BOB
   63.RUFIK z Doliny Miętusiej - dosk,III/3
klasa championów
   64.CZESZEK Mini Rewia - dosk,I/1,CWC
Suki
klasa pośrednia
   65.ANTJE von der Teckeltatze - dosk,II/2
   66.CENIA Zielone Mchy - dosk,I/2,CWC,Zw Klubu,NSwR
klasa użytkowa
   67.Lisego Nosa OPASNAYA KRASOTKA - dosk,I/1,CWC

Jamnik krótkowłosy standardowy
Psy
klasa szczeniąt
   68.SAHIB CZUK Hodowla Myślinów - w.o.
klasa młodzieży
   69.ARAMIS z Doliny Makowej - dosk,II/3
   70.CIAPEK Tasiemkowa Mafia - dosk,III/3
   71.URAN z Parysowa - dosk,I/3,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   72.BERNARDO Canis Salutaris - dosk,I/1,CWC
klasa otwarta
   73.BARNABA Canis Salutaris - dosk,I/1,CWC
klasa użytkowa
   74.ARBAT - dosk,I/2,CWC
   75.HOLIDAY Gwiezdny Pył - dosk,II/2
klasa championów
   76.CHERNY ZHEMCHUG iz Strani Grez - dosk,I/4,CWC,Zw Klubu,NPwR
   77.JERRY Canis Venator - dosk,II/4
   78.MONSIEUR Basta - dosk,III/4
   79.PARSIVAL FOREVER SWEET HARMONY Sclavinia - nb
   80.YARD z Kordegardy - dosk,IV/4
Suki
klasa młodzieży
   81.Roleta BEST MATCH - dosk,II/2
   82.ZAPLAMIONA z Kordegardy - dosk,I/2,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   83.ATENA z Doliny Makowej - dosk,IV/4
   84.BLANCA Canis Salutaris - dosk,II/4
   85.CLERY’S Canis Venator - dosk,I/4,CWC,Zw Klubu,NSwR,BOB
   86.WYDRA z Kordegardy - dosk,III/4
klasa otwarta
   87.BŁYSKOTKA Basta - dosk,II/4
   88.MERCEDES z Michrowa - dosk,III/4
   89.ROSA z Damasławka - dosk,IV/4
   90.SMUGA z Kordegardy - dosk,I/4,CWC
klasa użytkowa
   91.CHERVONA RUTA iz Strany Grez - dosk,II/2
   92.MADAME TOFFI Basta - dosk,I/2,CWC
klasa championów
   93.HAWANA z Kordegardy - dosk,I/1,CWC
klasa weteranów
   94.KARMELA z Megary - nb
   95.POLA NEGRI z Megary - dosk,II/2
   96.ZULA Canis Venator - dosk,I/2


Sędzia : Horst Kettendorfer

Jamnik szorstkowłosy króliczy
Psy
klasa szczeniąt
   97.KNIAŻ Breneka - nb
klasa użytkowa
   98.PATI CZUK Hodowla Myślinów - dosk,II/2
   99.TUFRAM-KATRIEN v.d. Zwikshoek - dosk,I/2,CWC
klasa championów
   100.LORD TYTUS Brzdąc - dosk,I/1,CWC,Zw Klubu,NPwR
Suki
klasa pośrednia
   101.Freckle-Face KEEP IT BLUE - dosk,I/1/CWC
klasa otwarta
   102.HEDY z Otavskeho brehu - dosk,I/1,CWC
klasa użytkowa
   103.MAŁA MI Brzdąc - dosk,I/1
klasa championów
   104.RIO Hycon - dosk,I/1,CWC,Zw Klubu,NSwR,BOB

Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
Psy
klasa baby
   105.FLAMENDER IDOL Hycon, w.o.
klasa młodzieży
   106.BVLGARI Złotopolskie Brzdące - bdb,IV/4
   107.FIDDO FOR FUN Kalokagathia Fai - dosk,II/4
   108.MARTIN Brzdąc - bdb,III/4
   109.SAMPO Brzdąc - dosk,I/4,Mł Zw Klubu
klasa pośrednia
   110.ARTUS Erges Moravia - dosk,I/2,CWC,Zw Klubu,NPwR,BOB
   111.JESTEM LOLEK Brzdąc - dosk,II/2
klasa otwarta
   112.AL. PACINO Santana - bdb,II/2
   113.YAHOO Hycon - bdb,I/2
klasa użytkowa
   114.MATRIX Brzdąc - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   115.DRUCIK Ungaro - dosk,I/1,CWC
klasa weteranów
   116.ZNAJOMY WŁADZI Zanzara - dosk,I/1
Suki
klasa szczeniąt
   117.CESMINA z Budinske zahrady - w.o.
klasa młodzieży
   118.CAPRI IDOL Hycon - dosk,II/5
   119.DONATELLA Złotopolskie Brzdące -bdb,-/5
   120.FIBI z Hetmańskiej Stanicy - dosk,I/5,Mł Zw Klubu
   121.QUARA vom Reinerschlossl - dosk,III/5
   122.SWEET HARMONY Brzdąc - wystawiana nr kat. 123
   123.SWEET HARMONY Brzdąc - bdb,-/5
klasa pośrednia
   124.JORIKA z Rydlewa - wystawiana w kl.U
   125.SPRYTNA SAYRA Anix - dosk,II/2
   126.ZINA COBRA Hycon - dosk,I/2,CWC
klasa otwarta
   127.AMA z Leśnego Kręgu - dosk,III/4
   128.MICHELLE Brzdąc - dosk,II /4
   129.PIANKA z Pnia Topoli - dosk,I/4,CWC
   130.SIKSA Santana - bdb,IV/4
klasa użytkowa
   131.JORIKA z Rydlewa - dosk,II/3
   132.KAROLINA Brzdąc - dosk,III/3
   133.OB-LA-DI OB-LA-DA Brzdąc - dosk,I/3,CWC,Zw Klubu,NSwR
klasa championów
   134.OH MY DARLING Catonium - dosk,II/2
   135.SZACHRAJKA Brzdąc - dosk,I/2,CWC
klasa weteranów
   136.EMMA Breneka - dosk, I/1

Jamnik szorstkowłosy standardowy
Psy
klasa pośrednia
   137.FUTTI Bajony z Piaskowej - bdb,II/2
   138.LUKS z Bartoszowej Jamy - bdb,I/2
klasa otwarta
   139.DENIS Rogowskie Jeziora - bdb,I/2
   140.OREGON z Hetmańskiej Stanicy - bdb,II/2
klasa użytkowa
   141.NANDO von der Sternhelle - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   142.SCROOGE Hycon - dosk,I/1,Zw Klubu,NPwR
Suki
klasa młodzieży
   143.Brazos Ski SNICKER BAR - dosk,I/2,Mł Zw Klubu
   144.Ravnsagers LUNA - dosk,II/2
klasa pośrednia
   145.AZALIA Kaprys Pana - bdb,-/5
   146.LEDA z Bartoszowej Jamy - bdb,IV/5
   147.LUBA z Bartoszowej Jamy - bdb,III/5
   148.LUNA z Bartoszowej Jamy - bdb,II/5
   149.XIA Hycon - dosk,I/5,CWC
klasa otwarta
   150.AVVENTURA Kaprys Pana - bdb,-/9
   151.HERBA Bastazo - dosk,-/9
   152.JAGA z szubina - nb
   153.KELLY Patland - bdb,-/9
   154.KRECIA Patland - bdb,-/9
   155.NONA z Jaskrowej Łąki - dosk,III/9
   156.REA z Gąsowskiej Huby - dosk,IV/9
   157.REBEKA Złamany Szeląg - dosk,I/9,CWC,Zw Klubu,NSwR,BOB
   158.UNIQUE Hycon - dosk,II/9
   159.XENA z Rydlewa - bdb,-/9
klasa użytkowa
   160.OMFALE Anix - dosk,I/1,CWC
klasa championów
   161.MILENA MALANI MARGOT Canis Salutaris - dosk,I/1,CWC

Opracowała: Grażyna Wiśniewska