Wałbrzych (Książ) - Wystawa Klubowa 2007

Sędziowali:
p. Aleksandra Sękowska
p. Leszek Siejkowski


KONKURENCJE HODOWLANE

Najlepsza hodowla
1. z Kordegardy
2. Brzdąc

Najlepszy reproduktor
Lord Tytus Brzdąc

Najlepsza Para Hodowlana
1. szorstkowłose królicze - hodowla Gwiezdny Pył
2. krótkowłose standard - hodowla Kordegarda
3. krótkowłose standard - hodowla Klan Ady Łowczyni


KONKURENCJE FINAŁOWE

BIS BABY
1. Panienka z Okienka Brzdąc
2. Chrisine Eupatrid
3. Hip Hip Hurra Brzdąc

BIS SZCZENIĄT
1. KENIA Złamany Szeląg
2. Garda-Carda Klan Ady Łowczyni
3. Gandar Klan Ady łowczyni

BIS JUNIOR
1. ex Sentia Brazos Ski Almond Joy
2. Huragan Japońskie Złocienie
3. Pastel z Nakła Rodem

BIS WETERAN
1. Drowsy z Grupy spod koca
2. Demon Modrax Poscielowy Rezydent
3. Tybet Złamany Szeląg

BIS UŻYTKÓW
1. Revenstreken's Frikk
2. Ciapek z Tasiemkowej Mafi
3. Yee-Yee vom Rainerschlossl

BIS
1. Benson Słodki Urwis
2. Revenstreken's Frikk
3. Jeanne D'arc Kalokagathia Fai

A tak wygląda stawka wszystkich Zwycięzców Klubu 2007 (pozostałe wyniki zamieszczone są w opracowaniu wystaw z 2007 roku).

Jamniki długowłose królicze
Zw.Kl.+ BOB Mobi Czuk Hodowla Myślinów
Zw.Kl. Flossi Fantastic Brzdąc

Jamniki długowłose miniaturowe
Zw.Kl.MŁ + BOB Pastel z Nakła Rodem
Zw.Kl. Erik z Ostrozskych Jezer
Zw.Kl ZSAHRAZAD Piccolo Gitano

Jamniki Długowłose standard
Zw.Kl.MŁ HURAGAN Japońskie Złocienie
Zw.Kl + BOB Benson Słodki Urwis
Zw.Kl. Adżanta z Kasztanowej Chatki

Jamniki szorstkowłose miniaturowe
Zw.Kl. Magic Rainbow Numer One
Zw.Kl.Mł + BOB Jeanne D'arc Kalokagathia Fai
Zw.Kl. Iguana z Kordegardy

Jamniki szorstkowłose królicze
Zw.Kl. Yee-Yee vom Rainerschlossl
zw.kl.Mł. Elfie z Manetinske Ulice
Zw.Kl.+ BOB Berenika BABO BOO Piccolo Gitano

Jamniki szorstkowłose standard
Zw.Kl.Mł ex Sentia Brazos Ski Almond Joy
Zw.Kl.+ BOB Revenstreken's Frikk
Zw.Kl.Mł. ex Sentia Brazos Ski Candy Kisses
Zw.Kl CHTau's YGGDRASIL KNIRKE

Jamniki krótkowłose królicze
Zw.Kl.+ BOB Lisiego Nosa FANTASTIC
Zw.Kl. RAMONA Zielone Mchy

Jamniki krótkowłose miniaturowe
Zw.Kl. + BOB BRIGHT BOY Dachshaus
Zw.Kl. RAPSODIA Mapsiowa Pociecha

Jamniki krótkowłose standard
Zw.Kl. ELIOT Tasiemkowa Mafia
Zw.Kl.+ BOB BIJOU Basta






BIS Benson Słodki Urwis


Revestenken Frik (vice BIS)




















III Najlepsza Para Hodowlana


Zw.Kl.07 długowłosa królicza Flossi Fantastic Brzdąc


CWC kl.otw. długowłosy miniaturowy Diadem z Końskiego Raju


II kl. champ. długowłosy miniaturowy Basior Basell


II kl.młodz. długowłosy miniaturowy Tymian z Nedosinskeho Haje


II wet. długowłosy miniaturowy Gepard z Końskiego Raju


Zw.Kl.07 długowłosy miniaturowy Erik z Ostrozskych Jezer


Zw.Kl.Mł.+ BOB długowłosy miniaturowy Pastel z Nakła Rodem


CWC kl.otw. długowłosy standardowy Santorini ¦wiatołdycz


Zw.Kl.+ BOB + BIS długowłosy standardowy Benson Słodki Urwis


Porównianie o BOB - jamniki długowłose standardowe


krótkowłosa standardowa Madam Toffi Basta


krótkowłosa standardowa Lomze Deribras Sharon Stone


Zw.Kl + BOB Bijou Basta


III kl. mł. szorstowłosy króliczy Magic Ranibow Privelege


Zw.kl.+ BOB szorstowłosa królicza Bereinika Babo Boo Piccolo Gitano


Zw.Kl.Mł. szorstowłosa królicza Elfie z Manetinske Ulice


II kl.mł. szorstowłosa królicza Nuna z Gaju Karczów


szorstowłosy miniaturowy Vasisili de Loree des Heures Claires


Zw.Kl.07 szorstowłosy miniaturowy Magic Rainbow Numer One


Zw.Kl.07 szorstowłosa miniaturowa Iguana Z Kordegardy


Zw.Kl.mł.+ BOB szorstowłosa miniaturowa Jeanne Darc Kalokagathia Fai i Zołza z Przystani wodniackiej


Zw.Kl.mł.+ BOB szorstowłosa miniaturowa Jeanne Darc Kalokagathia Fai


Zw.Kl.Mł.07 + BIS Junior szorstkowłosy standardowy ex Sentia Brazos Ski Almond Joy


CWC kl.otw. szorstkowłosy standardowy Nepal Złamany Szeląg


Złamany Szeląg