MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - WARSZAWA (10 lipca 2010r.) - WYNIKI


JAMNIKI DŁUGOWŁOSE KRÓLICZE
Sędzia: DOROTA WITKOWSKA - Polska

PSY
KL.U Alshtadt FABULOUS - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw, BOB

SUKI
KL.MŁ DAMA KARO Długie Cudo - DOSK.1, Zw.Mł.
KL.P GRATKA Figoland - DOSK.1, CWC
KL.O ABSTRAKCJA Monawa - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw
KL.O COCO CHANEL Pokład Inku - DOSK.2, res.CACIB


JAMNIKI DŁUGOWŁOSE MINIATUROWE
Sędzia: DOROTA WITKOWSKA - Polska

PSY
KL.B ACER z Pływackiej - WO, NBwR.
KL.SZ ELVIS Lukrowy Pierniczek - WO, NSwR.
KL.P GILES Słodki Urwis - DOSK.1, CACIB, Zw.
KL.O Toklarama’s ESPRESSO - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.U IREX-IGO Dagnasta - DOSK.1, CWC
KL.CH ASIO OTUS Tetris - DOSK.1, CWC
KL.CH Evasion PAGANINI - DOSK.2

SUKI
KL.B ASTER z Pływackiej - WO
KL.SZ TESSI Z Gaju Karczów - WO
KL.MŁ Evasion MIRABELL - DOSK.1, Zw.Mł., NJwR., BOB
KL.MŁ Evasion JULIETTE - DOSK.2
KL.MŁ SOFI Longi z Yelonek - DOSK.3
KL.MŁ ELIDA Długie Cudo - DOSK.4
KL.MŁ GAJA Z Puszczy Mariańskiej - BDB
KL.O KAJA Z Gaju Karczów - DOSK.1, CWC, CACIB


JAMNIKI DŁUGOWŁOSE STANDARDOWE
Sędzia: DOROTA WITKOWSKA - Polska

PSY
KL.P EROS Dagi Dog - DOSK.1, Zw., CWC, CACIB, BOB
KL.O Ornbergets AMARETTO - DOSK.1, CWC
KL.CH FLAVIO z Kasztanowej Chatki - DOSK.1, CWC, res.CACIB

SUKI
KL.SZ DEISY Amery - WO, NSwR.
KL.MŁ Excelimagic L'BRELLIANCEBLACK - DOSK.1, Zw.Mł., NJwR
KL.MŁ EBONY of Ivy's Hill - DOSK.2
KL.MŁ CELESTE SIGNORA Światołdycz - DOSK.3
KL.P PORZECZKA Japońskie Złocienie - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.O ETNA Dagi Dog - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw.
KL.W RIGPA z Turanskej Obory -------


JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE KRÓLICZE
Sędzia: DOROTA WITKOWSKA - Polska

SUKI
KL.MŁ DODA Tygrysi Fort - BDB


JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE MINIATUROWE
Sędzia: DOROTA WITKOWSKA - Polska

PSY
KL.SZ PRIORYTET Dagnasta - WO, NSwR.
KL.MŁ Kerolain Ydgel REMBO - DOSK.1, ZwMł., NJwR.
KL.P XENDO XEND Jamnicza Ostoja - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.CH GURU Dagnasta - DOSK.1, Zw., CACIB

SUKI
KL.SZ MINI-MAX Wega - WO.1
KL.SZ PROMOCJA Dagnasta - WO.2
KL.MŁ Kerolain Ydgel TEODDORA II - BDB
KL.O ONEIDA CZUK Hodowla Myślinów - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.O IGA Z Doliny Miętusiej - BDB.2
KL.U SHOW ME PLEASE Ex Sentia - DOSK.1, Zw., CWC, CACIB, BOB


JAMNIKI KRÓTKOWŁOSE STANDARDOWE
Sędzia: DOROTA WITKOWSKA - Polska

PSY
KL.SZ ZORAN-CZUK Hodowla Myślinów - WO
KL.MŁ THEO Figowe Wspomnienie - DOSK.1, Zw.Mł.
KL.MŁ PACO z Pirackiego Klanu - DOSK.2
KL.MŁ TYTUS Figowe Wspomnienie - DYSKW.
KL.O GRANT Binarius Polony - DOSK.1, CWC
KL.U EFFENDI EXI Jamnicza Ostoja - DOSK.1, CWC
KL.CH Delbrüggers QUAX - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw.
KL.CH Szara Strefa HATEK - DOSK.2, res.CACIB

SUKI
KL.SZ TIFFANY Homagium - WO, NSwR.
KL.MŁ MATYLDA Canis Venator - DOSK.1, Zw.Mł., NJwR., BOB
KL.MŁ Excellmagic GALANA GENTILA - DOSK.2
KL.MŁ DASZA Jamazja - DOSK.3
KL.MŁ TOLA Figowe Wspomnienie - DOSK.4
KL.P GRAFINYA VISHENKA iz Imperii Anny - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.U C’JOSEPHINE Canis Venator - DOSK1, CWC, CACIB


JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE KRÓLICZE
Sędzia: LAURENT HEINESCHE - Luxemburg

PSY
KL.MŁ CAESAR Tapsaga - POZA KONKURENCJĄ
KL.MŁ CZEK Ju-Lin - BDB
KL.O ZACK Hycon - DOSK.1, Zw., CWC, CACIB, BOB

SUKI
KL.MŁ STOKROTKA POGODNA Viva Zabajka - BDB
KL.P BONA LA LUNA Brzdąc - DOSK.1, Zw.., CWC, CACIB
KL.CH ESPADA III Ogród Karoliny - DOSK.1, CWC, res.CACIB


JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE MINIATUROWE
Sędzia: LAURENT HEINESCHE - Luxemburg

PSY
KL.MŁ ENDEAVOUR Hycon - DOSK.1, Zw.Mł., NJwR.
KL.MŁ BAWIDAMEK Brzdąc - DOSK.2
KL.MŁ XARO z Przystani Wodniackiej - DOSK.3
KL.P ARMAGNAC Arlet - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.O JA BAZYLEK z Przystani Wodniackiej - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw., BOB
KL.CH Tsertus CAPITAL - DOSK.1, CWC

SUKI
KL.MŁ BARDOTKA Brzdąc - DOSK.1, Zw.Mł.
KL.MŁ NOSTALGIA Neris - DOSK.2
KL.MŁ DAKOTA Mafia z Trójkąta - BDB 3
KL.P BOSKA GRETA Brzdąc - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw.


JAMNIKI SZORSTKOWŁOSE STANDARDOWE
Sędzia: LAURENT HEINESCHE - Luxemburg

PSY
KL.B TOLEDO Herbu Kopidołek - WO, NBwR.
KL.MŁ PLATAN NESTOR od Jagienki z Jaskrowej Łąki - DOSK.1, Zw.Mł., NJwR.
KL.MŁ ŻBIK Stary Trop - BDB 2
KL.P CHALLENGER Hycon - DOSK.1, CWC, CACIB, Zw.
KL.CH MÓJ z Koszęcińskiej Dąbrowy - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.W OREGON z Hetmańskiej Stanicy - BDB

SUKI
KL.MŁ SALMA Bukowieński Bór - DOSK.1, Zw.Mł.
KL.MŁ TUNDRA Złamany Szeląg - DOSK.2
KL.MŁ CERES Only Boar - BDB 3
KL.MŁ DELILAH Hycon -----
KL.P COCOCHANEL Hycon - DOSK.1, CWC, res.CACIB
KL.P WIZA z Koszęcińskiej Dąbrowy - BDB
KL.P SANA z Koszęcińskiej Dąbrowy - DB
KL.O Treis Pinheiros TANGERINE SW - DOSK.1, Zw., CWC, CACIB, BOB
KL.O ANAT od Hupertów - DOSK.2
KL.O FANY ze Skleneho Kopce - DOSK.3
KL.O BURZA z Biebrzańskich Grądów - DB
KL.O NOBI Aspekt - DB
KL.U SYCYLIA Herbu Kopidołek - BDB
KL.W BOLIWIA Herbu Kopidołek - DOSK.1, NWwR.


Zwycięzca grupy FCI 4

Sędzia: Laurent Heinesche

1 lokata: Jamnik szorstkowłosy standardowy: Treis Pinheiros TANGERINE SW
2 lokata: Jamnik długowłosy miniaturowy: Evasion MIRABELL
3 lokata: Jamnik długowłosy standardowy: EROS Dagi Dog
4 lokata: Jamnik krótkowłosy standardowy: MATYLDA Canis Venator





Najpiękniejszy junior dnia

Sędzia: Dorota Witkowska

3 lokata: Jamnik krótkowłosy standardowy: MATYLDA Canis Senator


Najpiękniejsza grupa hodowlana

Sędzia: Jadwiga Niciewicz

3 lokata: Hodowla Jamników szorstkowłosych standardowych: "Herbu Kupidołek"
Najpiękniejsza para

Sędzia: Andrzej Mania

1 lokata: Jamniki krótkowłose miniaturowe: GURU Dagnasta, SHOW ME PLEASE Ex Sentia





ZDJĘCIA

Jamnik szorstkowłosy standardowy - Challenger HYCON








Jamnik szorstkowłosy standardowy - Treis Pinheiros Tangerine






Jamnik szorstkowłosy miniaturowy - Endeavour Hycon




Jamnik krótkowłosy standardowy - Paco z Pirackiego Klanu




Jamnik krótkowłosy standardowy - Theo Figowe Wspomnienie




Jamnik krótkowłosy standardowy - Szara Strefa Hatek




Jamnik krótkowłosy standardowy - Delbruggers Quax




Jamnik krótkowłosy standardowy - Excellmagic Galana Gentila




Jamnik krótkowłosy standardowy - Matylda Canis Venator








Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Szara Strefa Hatek




Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Kerolain Ydgel Rembo




Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Xendo Xend Jamnicza Ostoja




Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Guru Dagnasta




Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Show Me Please Ex Sentia






Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Promocja Dagnasta




Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Oneida Czuk Hodowla Myslinow






Jamnik długowłosy standardowy - Eros Dagi Dog




Jamnik długowłosy standardowy - Celeste Signora Swiatoldycz




Jamnik długowłosy standardowy - Ebony of Ivy's Hill




Jamnik długowłosy standardowy - Excelimagic L'Brellianceblack






Jamnik długowłosy miniaturowy - Giles Slodki Urwis



Zdjęcia dzięki uprzejmości Portalu "Podaj Łapę".